روش جوانسازی با میکرودرم

میکرودرم روشی می باشد که در آن  با استفاده از دستگاهی خاص ، نوعی کریستال ظریف که از جنس اکسید آلمینیوم می باشد با فشاری تنظیم شده با سطح پوست تماس پیدا می کند و در لایه های فوقانی شاخی پوست تراشی بسیار سطحی ایجاد می کنند . با ایجاد مکش بر روی پوست کریستال ها را جمع می کنند و به علاوه موجب بهتر شدن جریان خون آن قسمت و فعال شدن سلول های فیبروبلاست می شوند .در نتیجه باعث ترمیم و طراوت پوست خواهد شد.

شیوه ی انجام میکرودرم :

میکرودرمبرای انجام میکرودرم ابتدا پوست را از مواد آرایشی و چربی تمیز می کنند سپس پزشک میزان زمان لازم را بر حسب نوع پوست و ضایعه تعیین می کند و سایش از جهات گوناگون آغاز می شود. حدودا به ۲۰ تا ۳۰ دقیقه برای برای میکرودرم صورت و به ۲۰ دقیقه برای میکرودرم گردن نیاز است.بعد از تمام شدن درمان ، صورت را با آب ولرم می شویند و پاک می کنند و یک کرم قابض در آن قسمت مالیده می شود.

موارد استفاده از میکرودرم :

*برای از بین بردن لک های دوران پیری
*ازبین بردن و پاک کردن جوش های سر سیاه
*به منظور شاداب سازی پوست صورت
*به دلیل کلاژن سازی پوست سفت و ضخیم می شود.
*روشن تر شدن پوست
*به منظور نفوذ عمیق تر و تاثیر بهتر دارو ها و ۱۰ برابر شدن تاثیر داروها
*از بین بردن چروک های پوست و از بین بردن اسکار های سطحی مانند اسکار آکنه
*بالا بردن تاثیر دارو های موضعی و کمک به از بین بردن لک های پوستی و درمان تفاوت رنگ بر روی پوست مانند ویتیلیگو
*کمک به از بین بردن جوش های زیر پوستی
*کنترل چربی پوست در افرادی که پوست چربی دارند و در پوست های خشک نیز باعث تحریک شدن غدد می شود که موجب لطافت و نرم تر شدن پوست می گردد.
*موجب کاهش حساسیت پوست در پوست های قرمز و حساس می شود.
فاصله جلسات میکرودرم از ۱ تا ۴ هفته می باشد و بنا به مشکل فرد پزشک تعداد جلسات لازم را تعیین می کند. برای جوانسازی پوست حدودا بین ۴ تا ۶ جلسه و برای رفع لک و و روشن شدن پوست حدود ۱۰ الی ۱۲ جلسه میکرودرم نیاز است.

درباره جوانسازی | هایفوتراپی | لیزر موهای زائد

دکتر صادق زاده خانه درباره دکتر صادق زاده دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین 81 رئیس مرکز تحقیقات دانشجویی و مدیریت طرح های مرکز شرکت در سمینارهای دانشجویی و کنگره بین المللی با ارائه ی مقالات خدمات پزشکی در مناطق محروم هشترود و نظر آباد دارای مدرک مراقبت های پوستی از انیستیتو استادرم پاریس گذرانیدن دوره های لیزر,تزریق بوتاکسژل,مزوتراپی,کربوکسی ساب سیژن,لیزر فرکشنال,میکروسرجری و آرافرژیم درمانی فعالیت 6 ساله در کلینیک های پوست و لیزر تهران و مطب های شخصی گذرانیدن دوره های روش تحقیق,مقاله نویسی علمی و آمار زیستی مسئول مرکز تحقیقات رومانولوژی و محقق فعال در مرکز تحقیقات سلول های بنیادی سخنرانی و آموزش ((اصول مراقبت های پوستی )) در خانه های سلامت مناطق شهرداری تهران ارائه ی دو مقاله تحقیقاتی در کنگره 2012OMICS شیکاگو آمریکا شرکت در دوره های آموزشی پژوهشکده رویان: سلولهای بنیادی در پزشکی ترمیمیکشت سلول,مهندسی ژنتیکبیوانفورماتیک و طراحی ژنوم سلولی دارای 20 ایده نوین پزشکی در زمینه های مختلف طراحی وسیله ای جهت پیشگیری از خونریزی شریانی حاد و ارائه ی پروپوزال لاتین به سایت CAMTech وابسته به مرکز Global Health دانشگاه پزشکی Harvard جهت شرکت در جشنواره ی جهانی اختراعات پزشکی تاسیس کلینیک زیبایی درخشان در منطقه 22 و مطب پوست در نظرآباد مهر ماه 1392 تسلط به زبان انگلیسی و فرانسه

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • چهار × 4 =