لیفت با نخ

انسان ها مخصوصا زنان در هر سنی خواهان زیبایی می باشند . زیبایی و جوانی همراه با گذر زمان به مرور کمرنگ می شود و چین و چروک ها پیری کم کم نمایان می شوند . برای جلوگیری از پیری یا کاهش سرعت روند آن روش های مختلفی وجود دارد . یکی از روش های مدرن برای زیبایی و جوان تر شدن لیفت با نخ می باشد .

در این روش قسمت های افتاده ی صورت به آرامی بالا کشیده می شوند تا جوانی و شادابی فرد بار دیگر خودنمایی کند .

لیفت با نخ

لیفت با نخ چیست ؟

این تصور که برای رسیدن به زیبایی مجدد به جراحی نیاز دارید  را از ذهن تان خارج کنید . لیفت با نخ زیبایی فوق العاده ای را برای فرد به ارمغان می آورد و نیازی به جراحی و بستری نیز ندارد . این روش بدون نیاز به بیهوشی انجام می شود و فرد را تقریبا ۱۰ سال جوان تر می کند . لیفت با نخ یکی از سریع ترین روش های زیبا سازی است که با استفاده از بی حسی موضعی و به صورت سرپایی انجام می شود .

پس از انجام لیفت با نخ ، بعد از گذشت کمتر از ۴۸ ساعت فرد قادر است فعالیت های روزمره ی خود را بدون هیچ نگرانی ای آغاز کند . برای بهبود پیدا کردن تمام بافت های نرم نیز معمولا دو هفته نیاز می باشد تا هیچگونه اثری بر روی صورت باقی نماند .

مراحل انجام لیفت با نخ :

به طور کلی روش لیفت با نخ طی ۵ مرحله انجام می شود : ۱٫ وارد کردن  ۲٫ استقرار  ۳٫ مهار  ۴٫ تعلیق  ۵٫ تثبیت.

ابتدا با ایجاد یک برش خیلی کوچک در ناحیه ی تمپورال سر ، نخ های مخصوص اصطلاحا کاشته می شوند . این ناحیه دقیقا در بین موهای جلوی گوش قرار دارد . در رابطه با نخ ها نباید نگران باشید زیرا جنس این نخ ها از پلی پروپیلن می باشد و با بدن سازگاری خاصی دارند و هم می توانند عمل لیفتینگ انجام دهند و هم اثر بازسازی و نوسازی دارند .

 

دکتر الهام صادق زاده  پوست ، مو و زیبایی  ( لیفت صورت , هایفوتراپی  , مزوتراپی ایپدرمال , کربوکسی تراپی , لیزر فرکشنال  , میکرونیدلینگ)

درباره جوانسازی | هایفوتراپی | لیزر موهای زائد

دکتر صادق زاده خانه درباره دکتر صادق زاده دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین 81 رئیس مرکز تحقیقات دانشجویی و مدیریت طرح های مرکز شرکت در سمینارهای دانشجویی و کنگره بین المللی با ارائه ی مقالات خدمات پزشکی در مناطق محروم هشترود و نظر آباد دارای مدرک مراقبت های پوستی از انیستیتو استادرم پاریس گذرانیدن دوره های لیزر,تزریق بوتاکسژل,مزوتراپی,کربوکسی ساب سیژن,لیزر فرکشنال,میکروسرجری و آرافرژیم درمانی فعالیت 6 ساله در کلینیک های پوست و لیزر تهران و مطب های شخصی گذرانیدن دوره های روش تحقیق,مقاله نویسی علمی و آمار زیستی مسئول مرکز تحقیقات رومانولوژی و محقق فعال در مرکز تحقیقات سلول های بنیادی سخنرانی و آموزش ((اصول مراقبت های پوستی )) در خانه های سلامت مناطق شهرداری تهران ارائه ی دو مقاله تحقیقاتی در کنگره 2012OMICS شیکاگو آمریکا شرکت در دوره های آموزشی پژوهشکده رویان: سلولهای بنیادی در پزشکی ترمیمیکشت سلول,مهندسی ژنتیکبیوانفورماتیک و طراحی ژنوم سلولی دارای 20 ایده نوین پزشکی در زمینه های مختلف طراحی وسیله ای جهت پیشگیری از خونریزی شریانی حاد و ارائه ی پروپوزال لاتین به سایت CAMTech وابسته به مرکز Global Health دانشگاه پزشکی Harvard جهت شرکت در جشنواره ی جهانی اختراعات پزشکی تاسیس کلینیک زیبایی درخشان در منطقه 22 و مطب پوست در نظرآباد مهر ماه 1392 تسلط به زبان انگلیسی و فرانسه

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یازده + 6 =