لیزر موهای زائد

برای خلاص شدن از روش های سنتی که برای پاکسازی موهای بدن مورد استفاده قرار می گرفت ، لیزر موهای زائد یکی از بهترین جایگزین ها می باشد.

لیزر موهای زائد

اثرات لیزر بر روی موهای زائد :

لیزر موهای زائد مو ها را کم ، ضعیف و نازک می کند اما به طور کلی موجب نابودی آن ها نمی شود . در صورتی که فرد دارای مشکلات هورمونی باشد امکان بازگشت موها بیشتر می شود ولی اگر چنین مشکلی وجود نداشته باشد احتمال برگشت کم می باشد.

معمولا پس از ۴ تا ۶ جلسه لیزر موهای زائد ، آن را هر ۶ ماه یک بار مجدد تکرار می کنند که به طور نسبی ۶۰ تا ۸۰ درصد از موهای زائد کاهش می یابند.

ضرر های ناشی از لیزر موهای زائد :

در صورتی که فرد لیزر شونده دچار آفتاب گرفتگی بوده باشد ممکن است پوستش بسوزد و یا لک های سفیدی بر روی سطح آن ایجاد شود. به علاوه اگر نکات حائز اهمیت بعد از لیزر را رعایت نکند و یا زخم های موجود را دستکاری کند ممکن است تاول ایجاد شود و اسکار آن نیز باقی بماند . به علاوه احتمال دارد به علت نداشتن تخصص کافی لیزر کننده ، زخم و لک و تاول بر روی پوست ایجاد شود.

انواع سیستم ها برای رفع موهای زائد :

سیستم های غیر لیزری :

این سیستم ها نوری هستند و دستگاه های مناسبی نیز می باشند اما اندازه لیزر قدرت ندارند ولی مزیت آن ها این است که احتمال بروز سوختگی و ریسک بازگشت در آن ها کم می باشد.

سیستم های لیزری :

سیستم های لیزری عبارت اند از : الکساندرایت ، دایود و … که دارای طول موج های مجزا و مناسب برای پوست های مختلف می باشند .

در ضمن در صورت بروز سوختگی امکان دارد که پوست تیره گردد .

امکان انتقال بیماری های پوستی از طریق لیزر :

ممکن است زمانی که دستگاه لیزر آلوده به ویروس های مانند ویروس زگیل باشد، این ویروس را به فرد دیگری نیز منتقل نماید لذا حتما باید کسانی که به اینگونه ویروس ها مبتلا می باشند ، پزشک خود را مطلع سازند تا لیزر موهای زائد برای فرد را تا زمان بر طرف شدن ویروس عقب بیاندازد و از امکان انتقال ویروس به افراد دیگر جلوگیری شود .

دکتر الهام صادق زاده  پوست ، مو و زیبایی  ( لیفت صورت , هایفوتراپی  , مزوتراپی ایپدرمال , کربوکسی تراپی )

درباره جوانسازی | هایفوتراپی | لیزر موهای زائد

دکتر صادق زاده خانه درباره دکتر صادق زاده دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین 81 رئیس مرکز تحقیقات دانشجویی و مدیریت طرح های مرکز شرکت در سمینارهای دانشجویی و کنگره بین المللی با ارائه ی مقالات خدمات پزشکی در مناطق محروم هشترود و نظر آباد دارای مدرک مراقبت های پوستی از انیستیتو استادرم پاریس گذرانیدن دوره های لیزر,تزریق بوتاکسژل,مزوتراپی,کربوکسی ساب سیژن,لیزر فرکشنال,میکروسرجری و آرافرژیم درمانی فعالیت 6 ساله در کلینیک های پوست و لیزر تهران و مطب های شخصی گذرانیدن دوره های روش تحقیق,مقاله نویسی علمی و آمار زیستی مسئول مرکز تحقیقات رومانولوژی و محقق فعال در مرکز تحقیقات سلول های بنیادی سخنرانی و آموزش ((اصول مراقبت های پوستی )) در خانه های سلامت مناطق شهرداری تهران ارائه ی دو مقاله تحقیقاتی در کنگره 2012OMICS شیکاگو آمریکا شرکت در دوره های آموزشی پژوهشکده رویان: سلولهای بنیادی در پزشکی ترمیمیکشت سلول,مهندسی ژنتیکبیوانفورماتیک و طراحی ژنوم سلولی دارای 20 ایده نوین پزشکی در زمینه های مختلف طراحی وسیله ای جهت پیشگیری از خونریزی شریانی حاد و ارائه ی پروپوزال لاتین به سایت CAMTech وابسته به مرکز Global Health دانشگاه پزشکی Harvard جهت شرکت در جشنواره ی جهانی اختراعات پزشکی تاسیس کلینیک زیبایی درخشان در منطقه 22 و مطب پوست در نظرآباد مهر ماه 1392 تسلط به زبان انگلیسی و فرانسه

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بیست − 12 =