لیزر الکساندرایت

در بسیاری از افراد استفاده از اپیلاسیون با موم یا الکترولیزر با شیوه های مرسوم موجب  ایجاد لک ، قرمزی و یا فرورفتگی بر روی سطح پوست می شود که درمان آن ها نیز آسان نمی باشد . لیزر الکساندرایت قادر است موجب کم شدن دائمی موهای زائد در سراسر بدن حتی بدون عارضه شود به همین دلیل بهترین شیوه ی درمان پر مویی می باشد .
لازم به ذکر می باشد که وجود علائم هورمونی و علائمی چون قاعدگی نامنظم ، ریزش موی سر ، سابقه نازایی  و به علاوه مصرف دارو هایی هم چون کورتون ها ، هورمون ها و مینوکسیدیل که موجب رویش موهای زائد می شود ، امکان دارد در روند درمان تاثیر بگذارند و باید بررسی شوند .

بهترین نتایج درمان با لیزر الکساندرایت :

بهترین نتایج برای افرادی که دارای پوست روشن و موهای سیاه و ضخیم می باشند به دست خواهد آمد . ثابت شده که با یک جلسه لیزر الکساندرایت ۱۰ تا ۴۰ درصد و با سه جلسه ۳۰ تا ۷۰ درصد و با چند جلسه بیشتر نیز تا ۹۰ موها کم خواهند شد .ضمنا لیزر بر روی موهای کرکی و بور اثری نخواهد داشت .
لیزر الکساندرایتپس از انجام لیزر الکساندرایت بهتر می باشد که تا یک الی دو روزاز رفتن به استخر به خصوص استخر های عمومی خودداری شده و همچنین از قرار گرفتن در معرض آفتاب نیز پرهیز شود .
لازم به ذکر می باشد که افرادی که دارای پوست سبزه می باشند نیز می توانند برای رفع موهای زائد خود از لیزر استفاده نمایند زیرا تنظیمات دستگاه متفاوت می باشد البته همان طور که گفته شد بهترین کاندیدا برای استفاده از لیزر الکساندرایت افرادی هستند  که دارای پوست سفید و موهای مشکی می باشند.
لیزر موهای زائد برای کسانی که حساسیت های پوستی دارند و مبتلا به بیماری های پسوزیاریس می باشند مناسب نمی باشد و همچنین به خانم های باردار نیز توصیه می شود که از لیزر ها استفاده نکنند ولی لیزر موهای زائد برای خانم های در حال شیردهی منع مصرفی ندارد .
لیزر برای افراد بالای ۱۵ سال هیچ منعی ندارد ولی در سنین پایین تر از ۱۵ سال بهتر است که انجام نشود .

درباره جوانسازی | هایفوتراپی | لیزر موهای زائد

دکتر صادق زاده خانه درباره دکتر صادق زاده دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین 81 رئیس مرکز تحقیقات دانشجویی و مدیریت طرح های مرکز شرکت در سمینارهای دانشجویی و کنگره بین المللی با ارائه ی مقالات خدمات پزشکی در مناطق محروم هشترود و نظر آباد دارای مدرک مراقبت های پوستی از انیستیتو استادرم پاریس گذرانیدن دوره های لیزر,تزریق بوتاکسژل,مزوتراپی,کربوکسی ساب سیژن,لیزر فرکشنال,میکروسرجری و آرافرژیم درمانی فعالیت 6 ساله در کلینیک های پوست و لیزر تهران و مطب های شخصی گذرانیدن دوره های روش تحقیق,مقاله نویسی علمی و آمار زیستی مسئول مرکز تحقیقات رومانولوژی و محقق فعال در مرکز تحقیقات سلول های بنیادی سخنرانی و آموزش ((اصول مراقبت های پوستی )) در خانه های سلامت مناطق شهرداری تهران ارائه ی دو مقاله تحقیقاتی در کنگره 2012OMICS شیکاگو آمریکا شرکت در دوره های آموزشی پژوهشکده رویان: سلولهای بنیادی در پزشکی ترمیمیکشت سلول,مهندسی ژنتیکبیوانفورماتیک و طراحی ژنوم سلولی دارای 20 ایده نوین پزشکی در زمینه های مختلف طراحی وسیله ای جهت پیشگیری از خونریزی شریانی حاد و ارائه ی پروپوزال لاتین به سایت CAMTech وابسته به مرکز Global Health دانشگاه پزشکی Harvard جهت شرکت در جشنواره ی جهانی اختراعات پزشکی تاسیس کلینیک زیبایی درخشان در منطقه 22 و مطب پوست در نظرآباد مهر ماه 1392 تسلط به زبان انگلیسی و فرانسه

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • پانزده − هشت =