سابسیژن

سابسیژن روشی ساده و سرپایی و بی خطر برای درمان اسکار های آتروفیک مانند جای جوش و یا جای بخیه می باشد . در روش سابسیژن به منظور درمان جای جوش از شیوه ی آزاد نمودن همبندی یا بافت های فیتروتیک استفاده می شود . سابسیژن توسط دستگاهی استاندارد که دارای سوزن های خاصی به نام سوزن نوکور است انجام می شود و برای درمان جای جوش و یا اصطلاحا برای جوشگاه های عمیق ناشی از آکنه مورد استفاده قرار می گیرد .

سابسیژن

روش انجام سابسیژن :

روش قدیمی : این روش با استفاده از سوزن نوکور که شبیه به نیزه بود انجام می شد کی طی آن پزشک پس از وارد نمودن آن به بافت های زیر پوست و حرکت دادن آن ، بافت های فیبروتیک و چسبندگی ها را برش می دهد . سا بسیژن با این روش عوارضی ناخواسته مانند کبودی شدید صورت ، به وجود آوردن جوشگاه های جدید و درد نسبتا زیاد را در برداشت .

روش جدید : این شیوه که با دستگاه سابسیژن ابداعی انجام می شود در درمان جوش ، جای زخم های شدید مانند سالک ، چین و چروک های عمیق صورت مانند خط خنده و خط اخم و جوانسازی پوست تحولی اساسی ایجاد کرده است .

چه کسانی می توانند از روش سابسیژن بهره مند شوند ؟

طبق گفته های بالا این روش برای رفع جوشگاه های عمیق استفاده می شود وبه هر میزان که عمق این جوشگاه ها بیشتر باشد نتیجه ی بهتری به دست خواهد آمد البته بر روی جوشگاه های سطحی نیز تاثیر گذار است . روش سا بسیژن برای اکثر جنس پوست ها مناسب می باشد ولی پوست های تیره پس از انجام سا بسیژن احتمال بروز هیپرپیگما نتاسیون را دارند .

اقدامات پس از سابسیژن :

پس از انجام سا بسیژن بیمار بایستی به مدت ۲۴ الی ۴۸ ساعت از تماس ۲ سوراخ به وجود آمده در طرفین صورت با آب جلوگیری کند و بر روی آن ها پماد آنتی بیوتیک بزند . کبودی پس از عمل طبیعی می باشد طی ۸ الی ۱۰ روز بر طرف می گردد.

 

دکتر الهام صادق زاده  پوست ، مو و زیبایی  ( لیفت صورت , هایفوتراپی  , مزوتراپی ایپدرمال , کربوکسی تراپی , لیزر فرکشنال  , میکرونیدلینگ)

درباره جوانسازی | هایفوتراپی | لیزر موهای زائد

دکتر صادق زاده خانه درباره دکتر صادق زاده دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین 81 رئیس مرکز تحقیقات دانشجویی و مدیریت طرح های مرکز شرکت در سمینارهای دانشجویی و کنگره بین المللی با ارائه ی مقالات خدمات پزشکی در مناطق محروم هشترود و نظر آباد دارای مدرک مراقبت های پوستی از انیستیتو استادرم پاریس گذرانیدن دوره های لیزر,تزریق بوتاکسژل,مزوتراپی,کربوکسی ساب سیژن,لیزر فرکشنال,میکروسرجری و آرافرژیم درمانی فعالیت 6 ساله در کلینیک های پوست و لیزر تهران و مطب های شخصی گذرانیدن دوره های روش تحقیق,مقاله نویسی علمی و آمار زیستی مسئول مرکز تحقیقات رومانولوژی و محقق فعال در مرکز تحقیقات سلول های بنیادی سخنرانی و آموزش ((اصول مراقبت های پوستی )) در خانه های سلامت مناطق شهرداری تهران ارائه ی دو مقاله تحقیقاتی در کنگره 2012OMICS شیکاگو آمریکا شرکت در دوره های آموزشی پژوهشکده رویان: سلولهای بنیادی در پزشکی ترمیمیکشت سلول,مهندسی ژنتیکبیوانفورماتیک و طراحی ژنوم سلولی دارای 20 ایده نوین پزشکی در زمینه های مختلف طراحی وسیله ای جهت پیشگیری از خونریزی شریانی حاد و ارائه ی پروپوزال لاتین به سایت CAMTech وابسته به مرکز Global Health دانشگاه پزشکی Harvard جهت شرکت در جشنواره ی جهانی اختراعات پزشکی تاسیس کلینیک زیبایی درخشان در منطقه 22 و مطب پوست در نظرآباد مهر ماه 1392 تسلط به زبان انگلیسی و فرانسه

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 15 − 1 =