رفع افتادگی پلک با پلاسما جت

افرادی که با مشکل افتادگی پلک مواجهه هستند ، به طور معمول چهره شان خسته و مسن تر به نظر می آید ، رفع افتادگی پلک با پلاسما جت ، روشی نوین ، بدون نیاز به جراحی می باشد . در این روش هیچ برشی به روی پلک زده نمی شود ، و از پلاسما برای رفع افتادگی استفاده خواهد شد ، این عمل بدون نیاز به بی هوشی و یا تزریق داروی بی حسی انجام می شود ، و تنها باکمک کرم هاب بی حس کننده موضع مورد نظر را بی حس می نمایند .

رفع افتادگی پلک با پلاسما

در این روش پوست و چربی پلک برداشته نمی شود ، و فقط به کمک پلاسما لایه سطح آن  تصعید می گردد ( یعنی از جامد به گاز تبدیل می شود ) و این امر منجر می شود تا لایه های زیری پوست ، جمع شود .

مدت زمان هر جلسه و طول درمان

انجام این عمل به خودی خود حدود ۱۰ الی ۱۵ دقیقه زمان می برد ، ولی بیست تا سی دقیقه زمان ، برای بی حس شدن موضوع نیاز می باشد .

تعداد جلسه های درمانی برای رفع افتادگی پلک با پلاسما جت ، بین یک تا سه جلسه است ، که البته تعداد زیادی از افراد متقاضی در همان یک جلسه اول درمان شان کامل می شود و نیاز به ادامه جلسات ندارند ، اما در برخی نیز ادامه جلسه های درمانی ، تا سه جلسه ف ضروری است . در ضمن در صورتی که لازم باشد تا بیشتر از یک جلسه پلاسما تراپی انجام شود ، فاصله بین جلسه ها ، معمولاً یک ماه خواهد بود .

شرایط بعد از عمل پلاسماجت :

بروز ورم و قرمزی پلک معمولاً تا سه روز ادامه دارد .در نفاطی که بر روی آن کار شده نیز دلمه های قهوه ای کوچکی ، ظاهر می شود ، که تا نهایتاً هفت روز برطرف می گردد . در این مدت به منظور سرعت بخشی به روند بهبود این دلمه های می توان از کرم های ترمیم کننده بهره برد .

 

دکتر الهام صادق زاده  پوست ، مو و زیبایی  ( لیفت صورت , هایفوتراپی  , مزوتـراپی ایپدرمال , کربوکسی تراپی , لیزر فرکشنال  , میکرونیدلینگ)

 

دکتر الهام صادق زاده

درباره جوانسازی | هایفوتراپی | لیزر موهای زائد

دکتر صادق زاده خانه درباره دکتر صادق زاده دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین 81 رئیس مرکز تحقیقات دانشجویی و مدیریت طرح های مرکز شرکت در سمینارهای دانشجویی و کنگره بین المللی با ارائه ی مقالات خدمات پزشکی در مناطق محروم هشترود و نظر آباد دارای مدرک مراقبت های پوستی از انیستیتو استادرم پاریس گذرانیدن دوره های لیزر,تزریق بوتاکسژل,مزوتراپی,کربوکسی ساب سیژن,لیزر فرکشنال,میکروسرجری و آرافرژیم درمانی فعالیت 6 ساله در کلینیک های پوست و لیزر تهران و مطب های شخصی گذرانیدن دوره های روش تحقیق,مقاله نویسی علمی و آمار زیستی مسئول مرکز تحقیقات رومانولوژی و محقق فعال در مرکز تحقیقات سلول های بنیادی سخنرانی و آموزش ((اصول مراقبت های پوستی )) در خانه های سلامت مناطق شهرداری تهران ارائه ی دو مقاله تحقیقاتی در کنگره 2012OMICS شیکاگو آمریکا شرکت در دوره های آموزشی پژوهشکده رویان: سلولهای بنیادی در پزشکی ترمیمیکشت سلول,مهندسی ژنتیکبیوانفورماتیک و طراحی ژنوم سلولی دارای 20 ایده نوین پزشکی در زمینه های مختلف طراحی وسیله ای جهت پیشگیری از خونریزی شریانی حاد و ارائه ی پروپوزال لاتین به سایت CAMTech وابسته به مرکز Global Health دانشگاه پزشکی Harvard جهت شرکت در جشنواره ی جهانی اختراعات پزشکی تاسیس کلینیک زیبایی درخشان در منطقه 22 و مطب پوست در نظرآباد مهر ماه 1392 تسلط به زبان انگلیسی و فرانسه

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 11 + 6 =