جوانسازی مدرن  co2

پوست آسیب دیده و پیر را می توان با استفاده از روش جوانسازی مدرن co2  تبدیل به یک پوست شاداب و جوان نمود .

جوانسازی پوست

تزریق  co2 :

کربوکسی تراپی نام علمی تزریق گاز دی اکسید کربن می باشد که برای جوان سازی و کلاژن سازی مورد استفاده قرار می گیرد . کربوکسی تراپی در حقیقت باعث بالا رفتن گردش خون و مویرگ سازی می شود . این روش دارای تارخچه ای دیرینه می باشد که سال ها قبل به منظور درمان گرفتگی عروق و ایجاد عروق جدید از آن استفاده می شد .

چگونگی تزریق گاز co2 :

به منظور استفاده از این دستگاه برای زیبایی از دستگاه کربوکسی استفاده می شود که این دستگاه مانند پمپ تزریق عمل می کند و پزشک نیز به وسیله ی سوزن خیلی باریک و نازک و بدون هیچ گونه خونریزی ، گاز را به ناحیه ی مورد نظر تزریق می کند . این تزریق خیلی سطحی است و سوزن به دستگاه co2  متصل می باشد .

جوانسازی پوست

چند جلسه کربوکسی تراپی نیاز می باشد :

تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان بستگی به نوع درمان دارد . به طور مثال برای استرچ مارک و چین و چروک حدود ۴ الی ۶ جلسه مورد نیاز است که به فاصله یک هفته انجام می شود .

عوارض کربوکسی تراپی :

عوارض جانبی کربوکسی تراپی کم و محدود است و شامل درد مختصری در ناحیه ی تزریق ، احساس صدای خش خش در پوست و گاهی کبودی در محل تزریق می باشد که طی چند ساعت و یا چند روز به طور کامل برطرف می شوند .

آیا گاز co2  سمی می باشد ؟

گاز دی اکسید کربن سمی نیست . دی اکسید کربن به طور طبیعی به وسیله ی سلول های بدن ما هر روزه تولید می گردد . این گاز جزو متابولیسم طبیعی است و وارد خون می شود و از راه ریه ها دفع می گردد لذا برای بدن غیر سمی می باشد .

 

دکتر الهام صادق زاده  پوست ، مو و زیبایی  ( لیفت صورت , هایفوتراپی  , مزوتراپی ایپدرمال , کربوکسی تراپی )

درباره جوانسازی | هایفوتراپی | لیزر موهای زائد

دکتر صادق زاده خانه درباره دکتر صادق زاده دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین 81 رئیس مرکز تحقیقات دانشجویی و مدیریت طرح های مرکز شرکت در سمینارهای دانشجویی و کنگره بین المللی با ارائه ی مقالات خدمات پزشکی در مناطق محروم هشترود و نظر آباد دارای مدرک مراقبت های پوستی از انیستیتو استادرم پاریس گذرانیدن دوره های لیزر,تزریق بوتاکسژل,مزوتراپی,کربوکسی ساب سیژن,لیزر فرکشنال,میکروسرجری و آرافرژیم درمانی فعالیت 6 ساله در کلینیک های پوست و لیزر تهران و مطب های شخصی گذرانیدن دوره های روش تحقیق,مقاله نویسی علمی و آمار زیستی مسئول مرکز تحقیقات رومانولوژی و محقق فعال در مرکز تحقیقات سلول های بنیادی سخنرانی و آموزش ((اصول مراقبت های پوستی )) در خانه های سلامت مناطق شهرداری تهران ارائه ی دو مقاله تحقیقاتی در کنگره 2012OMICS شیکاگو آمریکا شرکت در دوره های آموزشی پژوهشکده رویان: سلولهای بنیادی در پزشکی ترمیمیکشت سلول,مهندسی ژنتیکبیوانفورماتیک و طراحی ژنوم سلولی دارای 20 ایده نوین پزشکی در زمینه های مختلف طراحی وسیله ای جهت پیشگیری از خونریزی شریانی حاد و ارائه ی پروپوزال لاتین به سایت CAMTech وابسته به مرکز Global Health دانشگاه پزشکی Harvard جهت شرکت در جشنواره ی جهانی اختراعات پزشکی تاسیس کلینیک زیبایی درخشان در منطقه 22 و مطب پوست در نظرآباد مهر ماه 1392 تسلط به زبان انگلیسی و فرانسه

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 4 × سه =