جوانسازی دور چشم

به منظور جوانسازی دور چشم روشی ابداع گردیده که کاربرد آن از طریق سوزن زدن به پوست می باشد . این وسیله خودکار است و دارای ۱۲ سوزن بسیار ریزمی باشد که در روش میکرونیدلینگ مورد استفاده قرار می گیرد . با کمک میکرونیدلینگ بافت زخم های قدیمی شکسته می شوند و سلول های پوست تحریک و تکثیر پیدا می کنند و باعث تشکیل لایه هایی جدید از فیبر کلاژن و الاستین شده و علاوه بر آن مویرگ های جدیدی را به وجود می آورند که موجب بهبود جریان خون در پوست می شود.

جوانسازی دور چشم

بیماری هایی که با استفاده از میکرونیدلینگ درمان می شوند :

  • ترک های موجود در پوست
  • چین و چروک و خطوط باریک
  • پوست های شل و نرم
  • جای زخم ناشی از آکنه که به صورت کم یا متوسط بر روی پوست وجود دارد ، جای زخم های قدیمی و یا جدید
  • تغییر بافت پوست و تغییر اندازه های روزنه ی پوست

روش کار میکرونیدلینگ برای جوانسازی دور چشم و پوست :

این دستگاه را بر روی پوست قرار می دهند و لایه ی بالایی پوست را به عمق ۲ میلی متر سوراخ می کنند تا زخم هایی در ریز پوست ایجاد گردد . این روش موجب تحریک فیبر های کلاژن والاستین می شود . در نهایت با استفاده از این روش ، پوست برجسته و ضخیم می شود و جای زخم ناپدید خواهد شد . به علاوه خطوط باریک و چین و چروک ها نیز از بین می روند .

پس از جوانسازی دور چشم با میکرونیدلینگ پوست به چه شکل در می آید ؟

در اکثر افراد به مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از میکرونیدلینگ ، حالتی مانند آفتاب سوختگی اندک ، قرمزی و تورم در پوست ایجاد می شود و امکان دارد کبودی و خونریزی بسیار کمی هم به وجود آید . پس از یک الی دو هفته پوست نرم تر و شفاف تر می شود ولی پس از یک ماه اثر کامل این درمان نمایان خواهد شد .

 

دکتر الهام صادق زاده  پوست ، مو و زیبایی  ( لیفت صورت , هایفوتراپی  , مزوتراپی ایپدرمال , کربوکسی تراپی , لیزر فرکشنال  , میکرونیدلینگ)

 

دکتر الهام صادق زاده

درباره جوانسازی | هایفوتراپی | لیزر موهای زائد

دکتر صادق زاده خانه درباره دکتر صادق زاده دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین 81 رئیس مرکز تحقیقات دانشجویی و مدیریت طرح های مرکز شرکت در سمینارهای دانشجویی و کنگره بین المللی با ارائه ی مقالات خدمات پزشکی در مناطق محروم هشترود و نظر آباد دارای مدرک مراقبت های پوستی از انیستیتو استادرم پاریس گذرانیدن دوره های لیزر,تزریق بوتاکسژل,مزوتراپی,کربوکسی ساب سیژن,لیزر فرکشنال,میکروسرجری و آرافرژیم درمانی فعالیت 6 ساله در کلینیک های پوست و لیزر تهران و مطب های شخصی گذرانیدن دوره های روش تحقیق,مقاله نویسی علمی و آمار زیستی مسئول مرکز تحقیقات رومانولوژی و محقق فعال در مرکز تحقیقات سلول های بنیادی سخنرانی و آموزش ((اصول مراقبت های پوستی )) در خانه های سلامت مناطق شهرداری تهران ارائه ی دو مقاله تحقیقاتی در کنگره 2012OMICS شیکاگو آمریکا شرکت در دوره های آموزشی پژوهشکده رویان: سلولهای بنیادی در پزشکی ترمیمیکشت سلول,مهندسی ژنتیکبیوانفورماتیک و طراحی ژنوم سلولی دارای 20 ایده نوین پزشکی در زمینه های مختلف طراحی وسیله ای جهت پیشگیری از خونریزی شریانی حاد و ارائه ی پروپوزال لاتین به سایت CAMTech وابسته به مرکز Global Health دانشگاه پزشکی Harvard جهت شرکت در جشنواره ی جهانی اختراعات پزشکی تاسیس کلینیک زیبایی درخشان در منطقه 22 و مطب پوست در نظرآباد مهر ماه 1392 تسلط به زبان انگلیسی و فرانسه

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 1 + شانزده =