توصیه های پس از میکرودرم

در این مقاله قصد داریم توصیه های پس از میکرودرم را ذکر نماییم تا افرادی که از این روش درمانی برای جوان سازی پوست خود استفاده می کنند از اقدامات پس از میکرودرم آگاه باشند .

 

توصیه های پس از میکرودرم

 

توصیه های پس از میکرودرم شامل موارد زیر می باشند :

در طول به کار گیری دستگاه میکرودرم ، به منظور پاک کردن ناحیه ی مورد درمان از پنبه استفاده نکنید و استفاده از دستمال کاغذی را جایگزین کنید .

پس از اتمام میکرودرم ، بایستی با استفاده از دستمال پوست خود را تمیز و پاک نموده و پس از ۱۵ دقیقه شستشو نمایید . درصورتی که پس از شستشو احساس سوزش در پوستتان داشتید ، می توانید از ماسک های خنک کننده استفاده کنید .

اگر قصد دارید با استفاده از میکرودرم ابریژن پوست خود را روشن نمایید ، حتما نیم ساعت پس از میکرودرم بر روی پوست خود کرم روشن کننده بزنید و پس از آن نیز هر ۲ ساعت یک بار از کرم ضد آفتاب استفاده نمایید .

پس از استفاده از این روش درمانی تا ۳ الی ۴ روز بایستی از انجام اقدامانی نظیر دکلوره کردن ، بند انداختن و … خودداری شود .

استفاده از میکرودرم معمولا منجر به خشک شدن پوست می شود لذا درصورت خشک شدن پوست صورت از کرم های مرطوب کننده استفاده شود و بعد از گذشت ۲ هفته ، هیدرودرمی پوست انجام شود .

به طور معمول پس از استفاده از این روش درمانی تا ۲ الی ۴ ساعت مختصری قرمزی حاصل می شود که به طور خود به خود بر طرف خواهد شد .

ضمنا توصیه می شود تا ۲ روز برای شستشوی پوست از آب گرم و مواد شوینده ی تحریک کننده استفاده نکیند و همچنین در این مدت از کرم ها و وسایل آرایشی بر روی پوست خود استفاده نکنید تا نتایج مطلوبی کسب شود و پوستی شاداب و جوان داشته باشید .

 

 

دکتر الهام صادق زاده  پوست ، مو و زیبایی  ( لیفت صورت , هایـفوتراپی  , مزوتـراپی ایپدرمال , کربوکسی تراپی , لیزر فرکشنال  , میکرونیدلینگ)

دکتر الهام صادق زاده

 

درباره جوانسازی | هایفوتراپی | لیزر موهای زائد

دکتر صادق زاده خانه درباره دکتر صادق زاده دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین 81 رئیس مرکز تحقیقات دانشجویی و مدیریت طرح های مرکز شرکت در سمینارهای دانشجویی و کنگره بین المللی با ارائه ی مقالات خدمات پزشکی در مناطق محروم هشترود و نظر آباد دارای مدرک مراقبت های پوستی از انیستیتو استادرم پاریس گذرانیدن دوره های لیزر,تزریق بوتاکسژل,مزوتراپی,کربوکسی ساب سیژن,لیزر فرکشنال,میکروسرجری و آرافرژیم درمانی فعالیت 6 ساله در کلینیک های پوست و لیزر تهران و مطب های شخصی گذرانیدن دوره های روش تحقیق,مقاله نویسی علمی و آمار زیستی مسئول مرکز تحقیقات رومانولوژی و محقق فعال در مرکز تحقیقات سلول های بنیادی سخنرانی و آموزش ((اصول مراقبت های پوستی )) در خانه های سلامت مناطق شهرداری تهران ارائه ی دو مقاله تحقیقاتی در کنگره 2012OMICS شیکاگو آمریکا شرکت در دوره های آموزشی پژوهشکده رویان: سلولهای بنیادی در پزشکی ترمیمیکشت سلول,مهندسی ژنتیکبیوانفورماتیک و طراحی ژنوم سلولی دارای 20 ایده نوین پزشکی در زمینه های مختلف طراحی وسیله ای جهت پیشگیری از خونریزی شریانی حاد و ارائه ی پروپوزال لاتین به سایت CAMTech وابسته به مرکز Global Health دانشگاه پزشکی Harvard جهت شرکت در جشنواره ی جهانی اختراعات پزشکی تاسیس کلینیک زیبایی درخشان در منطقه 22 و مطب پوست در نظرآباد مهر ماه 1392 تسلط به زبان انگلیسی و فرانسه

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 16 − 8 =