تزریق ژل زیر چشم

گودی و تیرگی زیر چشم از موارد شایعی است که افراد با شکایت و نارضایتی از این وضعیت به پزشک مراجعه می کنند.  تزریق ژل زیر چشم یکی از راه های درمان این مشکل است که از سوی پزشکان به بیمار پیشنهاد می گردد.

گودی زیر چشم از مواردی است که با درمان موضعی و استفاده از کرم های دور چشم قابل درمان نیست.

تزریق ژل زیر چشم ، بهترین روش درمان

بهترین درمان برای رفع گودی زیر چشم ، استفاده از فیلر های هیالورونیک اسید و یا تزریق ژل است.

تزریق این نوع ژل ها به دلیل این که جزیی از بافت بدن محسوب می شوند، بروز واکنش از سمت بدن امکان نخواهد داشت.

تزریق ژل زیر چشم

روش تزریق ژل زیر چشم

پس از آن که مرحله بی حسی صورت گرفت، ژل با یک سرنگ مخصوص در قسمتی که دارای گودی است تزریق خواهد شد.

این عمل به وسیله ی میکروکانولای ظریفی انجام می شود که احتمال بروز آسیب به اعصاب و عروق این ناحیه را به حداقل ( نزدیک به صفر ) خواهد رساند.

زمانی که تزریق به پایان رسید، محل تزریق را ماساژ می دهند تا ژل به طور کامل گودی زیر چشم را پوشش دهد.

آیا تزریق ژل زیر چشم عوارض دارد؟

در صورتی که این عمل توسط یک فرد متخصص انجام بشود، عارضه ای نخواهد داشت.

در گذشته به دلیل این که این عمل با سر سوزن انجام می شد، تا چند روز نقاط تزریق دچار کبودی می شد. در حال حاضر با توجه به تزریق از طریق کانولا این مشکل کاملاً حل شده است.

اثر تزریق ژل زیر چشم به محض اتمام کار قابل مشاهده است. به منظور این که بتوان اثر نهایی را مشاهده کرد، دو هفته زمان لازم است.

لازم به ذکر است با تزریق ژل زیر چشم علاوه بر گودی تیرگی زیر چشم ها نیز تا حدی بهبود می یابد.

نیاز به تزریق دوباره

در صورتی که از یک ژل مرغوب استفاده بشود، اثر آن در حدود دو الی سه سال ادامه خواهد داشت.

در تمام مدتی که ژل در بافت پوست موجود است، کلاژن سازی ادامه خواهد داشت و زمانی که ژل از  بین برود، کلاژن در بدن باقی خواهد ماند.

 

دکتر الهام صادق زاده  – پزشک پوست ، مو و زیبایی

 ( لیفت صورت , هایـفوتراپی  , مزوتـراپی ایپدرمال , کربوکسی تراپی , لیزر فرکشنال  , میکرونیدلینگ)

دکتر الهام صادق زاده

درباره جوانسازی | هایفوتراپی | لیزر موهای زائد

دکتر صادق زاده خانه درباره دکتر صادق زاده دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین 81 رئیس مرکز تحقیقات دانشجویی و مدیریت طرح های مرکز شرکت در سمینارهای دانشجویی و کنگره بین المللی با ارائه ی مقالات خدمات پزشکی در مناطق محروم هشترود و نظر آباد دارای مدرک مراقبت های پوستی از انیستیتو استادرم پاریس گذرانیدن دوره های لیزر,تزریق بوتاکسژل,مزوتراپی,کربوکسی ساب سیژن,لیزر فرکشنال,میکروسرجری و آرافرژیم درمانی فعالیت 6 ساله در کلینیک های پوست و لیزر تهران و مطب های شخصی گذرانیدن دوره های روش تحقیق,مقاله نویسی علمی و آمار زیستی مسئول مرکز تحقیقات رومانولوژی و محقق فعال در مرکز تحقیقات سلول های بنیادی سخنرانی و آموزش ((اصول مراقبت های پوستی )) در خانه های سلامت مناطق شهرداری تهران ارائه ی دو مقاله تحقیقاتی در کنگره 2012OMICS شیکاگو آمریکا شرکت در دوره های آموزشی پژوهشکده رویان: سلولهای بنیادی در پزشکی ترمیمیکشت سلول,مهندسی ژنتیکبیوانفورماتیک و طراحی ژنوم سلولی دارای 20 ایده نوین پزشکی در زمینه های مختلف طراحی وسیله ای جهت پیشگیری از خونریزی شریانی حاد و ارائه ی پروپوزال لاتین به سایت CAMTech وابسته به مرکز Global Health دانشگاه پزشکی Harvard جهت شرکت در جشنواره ی جهانی اختراعات پزشکی تاسیس کلینیک زیبایی درخشان در منطقه 22 و مطب پوست در نظرآباد مهر ماه 1392 تسلط به زبان انگلیسی و فرانسه

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • شانزده − شش =