تزریق چربی زیر چشم

در برخی اشخاص از سن پایین گودی زیر چشم موروثی و یا در اثر وزن پایین رویت میگردد. علت بروز این گودی و کبودی کاسته شدن بافت زیر پوست می باشد و با کرم و داروها رفع نمی شود و بهترین روش برطرف کردن شان تزریق چربی زیر چشم است .

تزریق چربی زیر چشم

برای برطرف کردن این گودی روش های مختلفی ، از جمله فیلتر های مصنوعی نظیر تزریق ژل و یا فیلتر طبیعی چربی وجود دارد .

درتزریق ژل نمی توان از سوزن استفده کرد زیرا خطر نفوذ ژل به رگ های چشم وجود دارد و باید حتما از میکروکانولا استفاده شود که به رگ نفوذ نکند .

در تزریق چربی ، با توجه به این که چربی از بدن خود فرد تهیه شده و پس از سانتریفوژ و خالص کردن چربی  با کمک بی حسی موضعی به وسیبله کانولا های ظریفی زیر چشم تزریق می گردد و سپس با گذشت چند روز از زمان تزریق سلول های زنده چربی با بافت بدن جوش خورده جزو بافت طبیعی بدن می گردند . تزریق چربی گذشته از پر حجم کردن و پر شدن گودی زیر چشم ، موجب جوان سازی و برطرف شدن چروک زیر چشم می شود ، بدون اینکه عوارضی به همراه داشته باشد .

در صورتی که چروک زیر چشم زیاد باشد ، می توان همراه با تزریق چربی ، با PRP   هم زمان لیزر فرکشنال هم در همان جلسه انجام داد تا یک باره  تیرگی و چین و چروک رفع گردد . اگر این تکنیک با دقت و صحیح انجام شود می تواند منجر به تقویت و رشد مژه ها و ابروها گردد . در این تکنیک بعد از انجام خونگیری از بیمار در لوله های مخصوص ، پلاکت غنی شده خون خارج می شود و سپس پی آر پی تهیه گردیده ، زیر چشم تزریق شود .در این روش قادر هستیم ، تا پی آر پی را با چربی مخلوط کرده وهم زمان تزریق کنیم تا نتیجه مطلوب با ماندگاری بیشتری حاصل شود . به طور معمول تدوام چربی تزریق شده در زیر چشم ، نسبت به سایر اندام بیشتر است و آثار آن تا پنج سال بعد نیز قابل رویت است .

تذکر مهم:

باید به این موضوع توجه ویژه داشت که تزریق چربی در زیر چشم لزوما، باید توسط متخصصین با تجربه و ماهر انجام بشود ، زیرا تزریق اشتباه منجر به بروز ناهمواری و یا حتی پف زیر چشم بطور دائم گردد .

 

 

دکتر الهام صادق زاده  پوست ، مو و زیبایی  ( لیفت صورت , هایفوتراپی  , مزوتراپی ایپدرمال , کربوکسی تراپی , لیزر فرکشنال  , میکرونیدلینگ)

 

دکتر الهام صادق زاده

درباره جوانسازی | هایفوتراپی | لیزر موهای زائد

دکتر صادق زاده خانه درباره دکتر صادق زاده دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین 81 رئیس مرکز تحقیقات دانشجویی و مدیریت طرح های مرکز شرکت در سمینارهای دانشجویی و کنگره بین المللی با ارائه ی مقالات خدمات پزشکی در مناطق محروم هشترود و نظر آباد دارای مدرک مراقبت های پوستی از انیستیتو استادرم پاریس گذرانیدن دوره های لیزر,تزریق بوتاکسژل,مزوتراپی,کربوکسی ساب سیژن,لیزر فرکشنال,میکروسرجری و آرافرژیم درمانی فعالیت 6 ساله در کلینیک های پوست و لیزر تهران و مطب های شخصی گذرانیدن دوره های روش تحقیق,مقاله نویسی علمی و آمار زیستی مسئول مرکز تحقیقات رومانولوژی و محقق فعال در مرکز تحقیقات سلول های بنیادی سخنرانی و آموزش ((اصول مراقبت های پوستی )) در خانه های سلامت مناطق شهرداری تهران ارائه ی دو مقاله تحقیقاتی در کنگره 2012OMICS شیکاگو آمریکا شرکت در دوره های آموزشی پژوهشکده رویان: سلولهای بنیادی در پزشکی ترمیمیکشت سلول,مهندسی ژنتیکبیوانفورماتیک و طراحی ژنوم سلولی دارای 20 ایده نوین پزشکی در زمینه های مختلف طراحی وسیله ای جهت پیشگیری از خونریزی شریانی حاد و ارائه ی پروپوزال لاتین به سایت CAMTech وابسته به مرکز Global Health دانشگاه پزشکی Harvard جهت شرکت در جشنواره ی جهانی اختراعات پزشکی تاسیس کلینیک زیبایی درخشان در منطقه 22 و مطب پوست در نظرآباد مهر ماه 1392 تسلط به زبان انگلیسی و فرانسه

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • پنج × 2 =