هایفوتراپی

تکنیک هایـفوتراپی ، تازه ترین روش جوانسازی و لیفتینگ صورت وگردن بدون نیاز به عمل جراحی می باشد . این روش توسط سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده است . تاثیر هایفوتراپی به محض اتمام کار قابل مشاهده است . نتیجه حاصل از این روش ماندگار و بدون بازگشت خواهد بود .

هایفوتراپی

ویژگی مهم روش هایفوتراپی عدم آسیب به سطح پوست است و به همین علت پس از انجام آن لازم نیست که فرد استراحت نماید و به راحتی می تواند به فعالیت های روزمره خود بپردازد .

روش انجام هایفوتراپی

هایفوتراپی تنها در یک جلسه ، در حدود یک تا یک و نیم ساعت انجام می شود و پیش از انجام آن ، آمادگی لازم نیست . در ابتدا پوست را تمییز نموده و ژل مخصوص به روی پوست مالیده شده و دستگاهی شبیه سونوگرافی بروی سطح پوست کشیده خواهد شد وبا  تابش امواج ما فوق صوت ، به لایه زیر پوست ، لیفت و جوانسازی انجام می گردد . برخی افراد در حین درمان کمی گرما و خارش را احساس می کنند ، که این موضوع طبیعی بوده و احتیاجی به فرایند سرد کردن پوست را ندارد . به طور کلی این نوع درمان درد غیر قابل تحملی را برای درمانجو به همراه ندارد ، اما برای اینکه با خیال راحت تری به درمان بپردازیم ، می توان از داروی بی حسی استفاده نمود .

کاربرد های هایفوتراپی :

  1. برطرف کردن چین و چروک دور چشم
  2. درمان سیاهی و تیرگی اطراف چشم
  3. رفع افتادگی پلک ها
  4. لیفتینگ گونه ، ابرو ، پیشانی ، گردن و صورت
  5. از بین بردن غبغب
  6. رفع خطوط اخم و خط خنده
  7. زاویه دار نمودن فک

 

مزایای هایفوتراپی :

این روش بدون عارضه و خطر است و نیاز به جراحی نیست ، به صورت سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی لیفت و جوانسازی پوست را به همراه دارد . به کمک این روش ترک ها و چین و چروک پوست را می توان کاهش داد و تیرگی و گودی و سیاهی دور چشم را برطرف نمود .

 

 

دکتر الهام صادق زاده  پوست ، مو و زیبایی  ( لیفت صورت , هایـفوتراپی  , مزوتـراپی ایپدرمال , کربوکسی تراپی , لیزر فرکشنال  , میکرونیدلینگ)

دکتر الهام صادق زاده

درباره جوانسازی | هایفوتراپی | لیزر موهای زائد

دکتر صادق زاده خانه درباره دکتر صادق زاده دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین 81 رئیس مرکز تحقیقات دانشجویی و مدیریت طرح های مرکز شرکت در سمینارهای دانشجویی و کنگره بین المللی با ارائه ی مقالات خدمات پزشکی در مناطق محروم هشترود و نظر آباد دارای مدرک مراقبت های پوستی از انیستیتو استادرم پاریس گذرانیدن دوره های لیزر,تزریق بوتاکسژل,مزوتراپی,کربوکسی ساب سیژن,لیزر فرکشنال,میکروسرجری و آرافرژیم درمانی فعالیت 6 ساله در کلینیک های پوست و لیزر تهران و مطب های شخصی گذرانیدن دوره های روش تحقیق,مقاله نویسی علمی و آمار زیستی مسئول مرکز تحقیقات رومانولوژی و محقق فعال در مرکز تحقیقات سلول های بنیادی سخنرانی و آموزش ((اصول مراقبت های پوستی )) در خانه های سلامت مناطق شهرداری تهران ارائه ی دو مقاله تحقیقاتی در کنگره 2012OMICS شیکاگو آمریکا شرکت در دوره های آموزشی پژوهشکده رویان: سلولهای بنیادی در پزشکی ترمیمیکشت سلول,مهندسی ژنتیکبیوانفورماتیک و طراحی ژنوم سلولی دارای 20 ایده نوین پزشکی در زمینه های مختلف طراحی وسیله ای جهت پیشگیری از خونریزی شریانی حاد و ارائه ی پروپوزال لاتین به سایت CAMTech وابسته به مرکز Global Health دانشگاه پزشکی Harvard جهت شرکت در جشنواره ی جهانی اختراعات پزشکی تاسیس کلینیک زیبایی درخشان در منطقه 22 و مطب پوست در نظرآباد مهر ماه 1392 تسلط به زبان انگلیسی و فرانسه

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 15 + ده =